Kim jestem

iwona2

COACH / MENTOR
KONSULTANT / TRENER

Coachem certyfikowanym w ICF ACC (największej Międzynarodowej Federacji Coachów na świecie),

Certyfikowanym trenerem Modelu FRIS® Style myślenia i działania

Mentorem w fundacji Youth Business Poland i pasjonatką rozwoju osobistego. Rozwijam się również w kierunku trenerskim, który jest uzupełnieniem zarówno coachingu jak i mentoringu.

 

Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w największych międzynarodowych korporacjach.

Specjalizacja

Specjalizuję się w obszarach sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu, zarządzania projektami i szkoleniach. Swoją praktykę budowałam w sprzedaży do kluczowych klientów, zarządzając nowymi produktami i projektami (w tym międzynarodowymi), prowadząc szkolenia produktowe (trener produktowy).

Najważniejsze jest dla mnie ZADOWOLENIE klienta i efektywność osiągania przez niego celów. W pracy kieruję się otwartością na ludzi, umiejętnością wywierania wpływu i motywowania. Szukając swojej drogi, w której mogłabym jeszcze bardziej realizować siebie, odkryłam coaching, który stał się spełnieniem moich pasji, poszukiwania w człowieku jego potencjału, motywacji, wsparcia w osiąganiu celów. Taka praca daje mi ogromne poczucie satysfakcji i samorealizacji, dzięki czemu jestem bardzo efektywna.

Łącząc moje doświadczenie zawodowe z obecną rolą coacha i mentora, znacznie skuteczniej pomagam klientom, lepiej rozumiem ich wyzwania, dobieram efektywniejsze metody pracy, potrafię szybciej dotrzeć do sedna problemu.

Obszary pracy z klientami

Obszary, które mnie interesują, w jakich wspieram klientów to: efektywna komunikacja z klientem, rozwój umiejętności liderskich, podniesienie poziomu/budowanie motywacji, awans / sukcesja, sprzedaż, rozwój biznesu czy przysłowiowe „dojście do ściany”.

Moi klienci polecają pracę ze mną, ponieważ znajdują rozwiązania swoich problemów, pokonują swoje ograniczenia i nabierają wiary, że mogą osiągnąć to, co sobie postanowią.

Doświadczenie zawodowe

 

Kuźnia Zmian – Iwona X Kunach

Właściciel – projekty coachingowe indywidualne i grupowe, konsulting i szkolenia w zakresie wzrostu efektywności sprzedaży, rozwoju umiejętności interpersonalnych i liderskich, rozwoju biznesu, budowania relacji pomiędzy zespołami. Mentoring w ramach programu wspierania przedsiębiorczości.

 

UPC Polska Sp. z o.o.

Product Manager – wdrażanie i zarządzanie ofertą usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych, prowadzenie szkoleń produktowych dla wszystkich kanałów sprzedaży i pozostałych działów.

 

TELEKOMUNIKACJA Polska S.A. / Orange

Senior Product/Project Manager

Wdrażanie nowych usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych, zarządzanie międzynarodowymi projektami w ramach grupy Orange. Ścisła współpraca z wieloma obszarami jednocześnie w celu wypracowywania optymalnych rozwiązań.

 

NETIA S.A.

Product Manager – Wdrażanie i zarządzanie produktami telekomunikacyjnymi dla klientów biznesowych.

 

NETIA S.A.

Key Account Manager – Pozyskiwanie, budowanie relacji i sprzedaż rozwiązań telekomunikacyjnych do kluczowych klientów biznesowych.

 

XEROX Polska Sp. z o.o.

Colour Product Specialist, – Pozyskiwanie, budowanie relacji i sprzedaż profesjonalnych rozwiązań, kolorowego sprzętu drukującego do kluczowych klientów. Prowadzenie działań marketingowych, prowadzenie szkoleń produktowych.

 

CANON Polska / FAXON

Sales Manager – Pozyskiwanie, budowanie relacji i sprzedaż profesjonalnych rozwiązań, kolorowego sprzętu drukującego do kluczowych klientów. Prowadzenie działań marketingowych, prowadzenie szkoleń produktowych

Wykształcenie

 • Certyfikowany trener Modelu FRIS® Style myślenia i działania
 • Coach certyfikowany w ICF ACC
 • CoachWise™ Coaching Equipped akredytowanej przez ICF szkoły – uzyskanie Certyfikatu Coach CoachWise™
 • CoachWise™ – Mentor Essential Programme
 • The George Washington University, School of Business, PMI – Project Management Institute, Associate’s Certificate in Project Management (Risk Management; Scheduling and Cost Control, Project Management Applications, Managing Projects)
 • Skuteczne negocjacje (House of skills)
 • Przygotowywanie i wdrażanie projektów specjalnych (Orange Polska)
 • Zarządzanie czasem (Specialist I.S.T)
 • Train the trainer Course (UK Xerox internal trainer)
 • Leadership Through Quality (UK Xerox internal trainer)
 • Key Account Management Programme (UK Xerox internal trainer)
 • Immersion into selling (UK Xerox internal trainer)
 • Szkoła Główna Handlowa – studia magisterskie, kierunek Zarządzanie i marketing

Prywatnie

Bardzo lubię sport, podróże, poznawanie nowych ludzi i kultur w różnych zakątkach świata.