Opinie moich klientów

 

Iwona,

Chciałem Ci serdecznie podziękować za przeprowadzenie dla mnie zajęć coachingowych. Zajęcia były prowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Omawiane tematy otworzyły mi oczy na wiele kwestii z których wcześniej sobie nie zdawałem sprawy.

Najbardziej podobały mi się zadawane pytania. Na niektóre z nich ciągle szukam właściwej odpowiedzi. Szukam jej poprzez obserwacje innych ludzi, autorytetów, ich zachowań w różnych sytuacjach, obserwację samego siebie — sprawia mi to niezwykłą frajdę.

Dzięki zajęciom w mojej ocenie zdecydowanie poprawiły się moje relacje ze współpracownikami i znajomymi – właściwie stały się one bardziej konkretne.

Rekomenduję Twoje zajęcia wszystkim którzy się jeszcze nie zdecydowali.

Maciej Młyński

Potwierdzam, że proces coachingowi przeprowadzony przez Panią Iwonę Kunach dla członka zespołu realizującego usługi w prowadzonym przez mnie projekcie zakończył się uzyskaniem założonych celów. Osiągnięto poprawę relacji z klientem w zakresie świadczonych przez współpracownika usług na rzecz klienta. Uzyskane efekty potwierdzają wysokie kwalifikacje i  skuteczność procesu coachingowego  realizowanego przez Panią Iwonę Kunach.

Przemysław Szabelak, Service Delivery Manager w Fujitsu Technology Solutions Polska

Współpracowałam z kilkoma Coachami i z całą pewnością mogę polecić Iwonę, jako Coach! To osoba obdarzona wielką empatią, dużą umiejętnością słuchania i „wyłapywania” tego co najistotniejsze. Tworzy atmosferę zaufania, partnerstwa, uważnie podąża za klientem. Za każdym razem wychodziłam z sesji z poczuciem czegoś nowego: odkrycia, przemyślenia, czy to z rozwiązaniem nurtującego mnie problemu. Polecam wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, albo po prostu chcą zwiększyć samo świadomość i poznać siebie lepiej!

Alicja Szewczyk – HR Manager

Pracę z Iwoną polecam tym wszystkim, którzy chcą zmiany oraz chcą rozwijać siebie. Iwona jest profesjonalistką, która dba o szczegóły a coaching jest jej pasją. Czułam to podczas każdej sesji. Iwona stwarza atmosferę zaufania, otwartości. Dzięki Iwona!

Olga Gałon – Sales Manager

Dzięki Iwonie udało mi się pokonać ograniczenia, które sama na siebie nakładałam. Zaczęłam być proaktywna, zaczęłam wierzyć w siebie i nawet nie wiem, kiedy, zaczęły się materializować moje plany. Mam wrażenie, że efekty pracy z Iwoną są niewspółmiernie duże do wysiłku, jaki włożyłam w nasze spotkania – uważam, więc, że praca z Iwoną jest bardzo efektywna. Polecam!

Patrycja Górzyńska – Brand Manager

Dzięki Iwonie rozwiązałem wiele nurtujących mnie kwestii. Podczas sesji czułem się wysłuchany i zadawane pytania dotykały meritum sprawy. Polecam Iwonę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego i rzeczowego coacha.

Cezary Stachewicz – Project Manager

Moje sesje z Iwoną są jak małe olśnienia, które pomagają spojrzeć na nurtujące mnie problemy w zupełnie inny sposób. To między innymi, dlatego, że uważnie słucha i zadaje bardzo trafne pytania. Tworzy też fajną atmosferę, w której czuję się bezpiecznie, co według mnie jest bardzo ważne, bo w końcu na sesjach odkrywamy najgłębsze zakamarki naszych umysłów. Tak trzymać!

Agnieszka Pogorzelska – business owner

Celem mojej pracy z Iwoną było rozwinięcie zdolności interpersonalnych i budowania efektywnych relacji z klientami.

Proces coachingowy zmienił diametralnie moją postawę zarówno wobec klientów jak i współpracowników. Stałem się bardziej wyważony i zacząłem budować konstruktywne relacje z innymi. Uświadomiłem sobie korzyści ze zmiany postawy. Wcześniej było to istotną barierą w możliwościach rozwoju zarówno zawodowego, prywatnego jak i dalszego awansu. Udało mi się zmienić nastawienie, podejście do klienta i odpowiadać na jego potrzeby tak, aby był nie tylko zadowolony, ale i wracał do nas z kolejnymi projektami.

Dotarło do mnie, że walka z całym światem nic nie da, poza chwilowym poczuciem ulgi.

Iwona doskonale wyczuwała, które tematy są kluczowe, żebym „poszedł do przodu”. Nie odpuszczała, nie dawała się zbyć, tylko docierała do sedna a innym razem bywała elastyczna.

Iwona wykonała „kawał dobrej roboty”, zawsze doskonale przygotowana do spotkań. Coaching prowadzony był w sposób bardzo profesjonalny. Perfekcyjna.

„To było bardzo trudne dla mnie, ale wiem, że gdybyśmy nie przepracowali systemu wartości, dziś nie byłbym tu, gdzie jestem. Dziękuję.”

Zdecydowanie i z całą stanowczością polecam pracę z Iwoną

Michał Remiszewski

Iwona lubi ludzi, rozumie ich i akceptuje. Jest ciepłą, wyrozumiałą osobą, dlatego kontakt z nią jest zawsze satysfakcjonujący i komfortowy. Ma rozległe doświadczenia zawodowe i osobiste, co wyzwala w niej ogromną empatię, ale i obiektywizm w pracy z innymi.

Jest doskonałym coachem. Cechuje ją przenikliwość w rozmowie i determinacja w dążeniu do celu. Potrafi konsekwentnie, choć łagodnie, a czasami zaskakująco, prowadzić klienta krok po kroku do rozwiązania problemu i ustalenia drogi postępowania.

Jej profesjonalizm wyzwala w klientach poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Można mieć całkowitą pewność, że Iwona nie zrobi i nie powie niczego, co naruszyłoby nasz dobrostan, czy wprawiło nas w zakłopotanie. Jest taktowna i cierpliwa, oraz bardzo wytrwała w pracy z klientem, nie daje się zbyć mało znaczącymi stwierdzeniami. Przeciwnie, umie ukierunkować rozmowę w taki sposób, że odkrywamy naszą wewnętrzną prawdę, siłę i mądrość, dzięki której możemy pokonać własne ograniczenia.

Iwona jest człowiekiem prawym, co odzwierciadla się w jej systemie wartości. Klient ma poczucie jej wsparcia, osoby wiarygodnej, która sama posiada zrozumiałą i przejrzystą etykę.

Elżbieta Nowak – Dyrektor w Administracji Centralnej

Praca z Iwoną była niesamowitym wyzwaniem, silnym doświadczeniem przekraczania własnych granic i poznania lepiej siebie i swoich możliwości.

Pracowałyśmy ze sobą przez 8 miesięcy, poruszałyśmy się w obszarach biznesowo – strategicznych dotyczących mojej firmy oraz osobistych, była moim mentorem i coachem.

Iwona – wulkan pozytywnej energii! Na prawdę nie wiem, jak ona to robi ;), że ZAWSZE ma taki power do działania i pozytywną moc. Nawet wtedy, gdy okoliczności wokół są, delikatnie mówiąc, niesprzyjające. I najważniejsze – ta energia udziela się każdemu, a Iwona także bardzo chętnie się nią dzieli. Po każdej sesji czułam, że wszystko się da, że trzeba działać i najważniejsze – JA to MOGĘ zrobić i chwilę później JA to ROBIĘ!. Stopień ciężkości od razu został przesunięty na możliwości i rozwiązania a nie na problemy, a one stawały się już tylko wyzwaniami pokonywanymi z chęcią i ekscytacją.

Iwona idealnie czuje sytuacje drugiej osoby, ma współczynnik empatii na najwyższym poziomie, wnikliwie słucha, szybko wyłapuje najważniejsze obszary nad którymi trzeba popracować. Podczas naszej pracy zadawała pytania w taki sposób, dzięki którym sama znajdowałam właściwy kierunek i rozwiązanie.

Pomaga, szuka, zachęca, niesamowicie inspiruje i motywuje do działania!

Każde spotkanie z Iwoną to doświadczanie głębiej samej siebie, swoich emocji, zrozumienie dlaczego i zrozumienie lepiej. Dzięki temu moje życie stało się bardziej jakościowe i mniej chaotyczne.

Uważam, że dobry i profesjonalny coach to podstawa pracy nad sobą i jakością wszystkich obszarów swojego życia. Zdecydowanie takim coachem jest Iwona i bardzo polecam z nią współpracę.

Justyna Hapeta – właściciel biura projektowego

Sesje z Iwoną pozwoliły mi spojrzeć na sprawy, które do tej pory wydawały mi się problemem – z innej perspektywy, dzięki czemu przestały być dla mnie przeszkodami, a stały się sprawami, z którymi mogę się zmierzyć i zrobienie tego, nie wymaga ode mnie dużego wkładu emocjonalnego. Uświadomiłam sobie co mnie blokuje w życiu, w pracy i zyskałam narzędzia jak zauważać pewne automatyczne zachowania, które nie pomagają mi w realizacji moich celów.Polecam sesje z Iwoną, by móc lepiej poznać siebie, realizować się we wszystkich obszarach życia i korzystać z życia.

Adriana Gajdecka – Leading Communication